El anuncio Igland Wp 3000 rajadora de leña en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/26
Marca:
Igland
Modelo:
Wp 3000
Tipo:
rajadora de leña
Ubicación:
Suecia Karlstad
Fecha de publicación:
22 may 2024
Id. de stock del vendedor:
1962754
Subasta:
1
Fecha de finalización:
2024-05-28 13:15
Descripción
Dimensiones totales:
2 m × 2.4 m × 0.55 m
Estado
Estado:
usados
Sparsamt använd. Säljaren uppskattar drivtstiden till ca. 300h.
Förvarats under tak.Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända fel:Slitage, rost, skav och repor förekommer.
Längd (mm): Ca. 2000 mm
Bredd (mm): Ca. 2400 mm
Höjd (mm): Ca. 550 mm
tillverkningsår: Information saknas
CE-märkt